meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Handlarze śmiercią (2008) lektor pldodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2188
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Film uderza w międzynarodowy rynek handlu bronią. Saywell nawiązuje kontakty z dealerami, pilotami oraz ofiarami przemocy. Przedstawia nie tylko szokujące statystyki, ale również prawo międzynarodowe, które ignoruje problem nielegalnego handlu bronią, utrzymując tym samym wpływy w tym biznesie. Kraje z grupy G8 (Kanada, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Rosja, Zjednoczone Królestwo i Stany Zjednoczone) podważają pokój i stabilność poprzez świadome przyzwolenie na dostawy broni do krajów o reżimach represyjnych, regionów uwikłanych w skrajne konflikty oraz do krajów, które pieniądze winny przeznaczać na inne cele.


Handlarze śmiercią (2008) lektor pldodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:10 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.