meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Euforia - Eyforiya (2006) Lektordodany: 18/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
18/03/2010
Wyświetleń:
2396
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Zamknięta w sobie, małomówna Wera (Polina Agureyeva) wraz z mężem Walerym (Mikhail Okunev) i małą córką mieszka w domu pośrodku bezkresnego stepu. Pewnego dnia poznaje Pawła (Maksim Ushakov), dzikiego i nieposkromionego budowniczego łodzi pływających po Donie. Wymiana pierwszych spojrzeń wystarcza, aby w obojgu obudziła się wielka namiętność. Wychowani w ciągnącej się po horyzont krainie traw, w otoczeniu dzikiej przyrody, są niejako jej częścią i zawsze będą postępować zgodnie z odwiecznymi prawami natury. Zamurzają sie w namiętności, jak w bezkresnym błękicie stepu. Jednak zazdrosny i ogarnięty wściekłością małżonek Wery zrobi wszystko, by rozdzielić kochanków...


Euforia - Eyforiya (2006) Lektordodany: 18/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:8 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.