meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dziewczyna Z Komputera / Weird Science (1985...dodany: 22/09/2011

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
22/09/2011
Wyświetleń:
2284
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dwóch niezbyt popularnych w szkole nastolatków przy użyciu komputera ożywia lalkę, nadając jej cechy wskanowane z rozmaitych fotosów. Dziewczyna (LeBrock) jest piękna, superzgrabna, inteligenta i posiada magiczne zdolności. I, co nie bez znaczenia jest oddana swoim stwórcom. W czasie weekendu, pod nieobecność rodziców chłopcy zdobywają popularność wśród rówieśników i dziewczyny.


Dziewczyna Z Komputera / Weird Science (1985...dodany: 22/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:10 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.