meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dzieci z Timpelbach / Les Enfants de Timpelb...dodany: 20/01/2012

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
20/01/2012
Wyświetleń:
10615
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Życie w Timpelbach byłoby idealne, gdyby nie zamieszkujące tę malowniczo położoną górską miejscowość dzieci. Najmłodsi mieszkańcy są wyjątkowo niesforni i stale płatają dorosłym różne figle. Rodzice mają już dość ciągłych kłopotów ze swoimi pociechami. Decydują się więc przez jeden dzień od nich odpocząć i wyjeżdżają z miasteczka. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli. Wszyscy dorośli mieszkańcy Timpelbach zostają wzięci do niewoli przez grupę żołnierzy. Perspektywa życia bez rodzicielskiej kurateli jest dla Oscara (Baptiste Bétoulaud) i jego bandy bardzo interesująca. Niebawem do walki o władzę w wiosce staje z nimi banda Manfreda (Raphaël Katz) i Marianne (Adele Exarchopoulos). Walki między wrogimi obozami nasilają się z dnia na dzień. Scenariusz powstał na podstawie powieści Henry\'ego Winterfelda pt. Timpetill - Die Stadt Ohne Eltern. Film skutecznie łączy elementy kina fantasy, przygodowego i familijnego. Atutem produkcji w reżyserii debiutanta Nicolasa Bary\'ego jest fantastyczna scenografia autorstwa Olivier Raoux, za którą został on nominowany do Cezara.


Dzieci z Timpelbach / Les Enfants de Timpelb...dodany: 20/01/2012

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.