meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Pogoda na miłość / One Tree Hill (2003-2011)Seriale meet-nowhere11.com

Jest to serial opowiadający o losach dwóch nie darzących się sympatią przyrodnich braciach mających tego samego ojca Dana. Są to: porzucony przez ojca i wychowany przez matkę Lucas oraz Nathan żyjący w pełnej rodzinę, która właśnie zaczyna się rozpadać. W ich życiu pojawiają się dziewczyny. Pełny energii Nathan zakochuje się z wzajemnością w kujące Haley, a z początku cichy i spokojny, Lucas ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ nie wie, która dziewczyna będzie dla niego lepsza: szalona Brooke czy Peyton. Ważnym elementem serialu jest koszykówka, która wprowadza w życie Nathana i jego rodziny wiele kłamstw. W kosza oprócz Nathana gra również Lucas (bracia rywalizują między sobą na boisku) oraz Jake - najlepszy kolega Lucasa, który mimo młodego wieku jest już ojcem - ma kilku miesięczną córeczkę - Jenny. W serialu jest też sporo wątków dotyczących rodziców Nathana: Dana i Deb oraz matki Lucasa: Karen.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18219 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.