meet-nowhere11.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

The League (2009-2010)Seriale meet-nowhere11.com

Serial komediowy, który opowiada o grupie przyjaciół i ich rodzinach. Łączą ich wspólne rozgrywki Football Fantasy League, czyli wirtualne mecze z prawdziwymi, profesjonalnymi zawodnikami. Przyjrzymy się z przymrużeniem oka perypetiom zawodników i kibiców, a w szczególności ich przyjaźniom, małżeństwom, rodzicielstwu, dorastaniu, czy wręcz niechęci do dorosłego życia.W obsadzie The League znaleźli się zyskujący popularność aktorzy i komicy. Mark Duplass (The Puffy Chair) wciela się w postać Petea, wielokrotnego mistrza ligi, który ma trudności z prowadzeniem "dorosłego" życia. Stephen Rannazzisi (Kim jest Samantha?) gra Kevina, cenionego asystenta prokuratora okręgowego, szczęśliwego męża i ojca, pragnącego zdobyć nieosiągalne trofeum ligi. Nick Kroll (Stary, kocham cię) występuje w roli Ruxina, któremu nigdy nie udało się zwyciężyć w lidze, ale jest przekonany o swojej nieprzeciętnej mądrości. Andre, grany przez Paula Scheera (30 Rock), jest najbardziej popularny z całej grupy, ale od czasów licealnych wszyscy traktują go jak worek treningowy. Jon Lajoie (Everyday Normal Crew) wciela się w Taco, młodszego brata Kevina, muzyka na pół etatu i pełnoetatowego palacza marihuany. Nie interesuje go futbol, ani nic innego poza spędzaniem czasu z kumplami, których wyglądu czasami nie pamięta. Katie Aselton (Biuro) gra Jenny, żonę Kevina, a także jego tajną, lepszą połowę w lidze. Leslie Bibb (Talladega Nights) wciela się w Meegan, żonę Petea, która bardzo kocha swojego męża i chce mieć z nim dzieci, ale nienawidzi tej zmyślonej gry. Nadine Velazquez (Mam na imię Earl) gra żonę Ruxina, Sofie, w której ten jest całkowicie zakochany... i jednocześnie panicznie się jej boi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18218 Online:13 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze meet-nowhere11.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis meet-nowhere11.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.